Спорт

Програма по дни и часове на Евро 2024

Пълна програма на Европейското първенство в Германия през 2024 година. Надпреварата ще започне на 14 юни и ще завърши на 14 юли. Мачовете от груповата фаза ще се играе в три часови пояса – 16:00ч., 19:00ч. и 22:00ч. Осминафиналите ще се провеждат в 19:00ч. и 22:00ч., а полуфиналите и финалът ще са в 22:00ч. Всички часове са в българско време.

Групова фаза:

Група А

14 юни: Германия-Шотландия 5:1 (Мюнхен, 22:00)

15 юни: Унгария-Швейцария 1:3 (Кьолн, 16:00)

19 юни: Германия-Унгария 2:0 (Щутгарт, 19:00); Шотландия-Швейцария 1:1 (Кьолн, 22:00)

23 юни: Швейцария-Германия 1:1(Франкфурт, 22:00); Шотландия-Унгария (Щутгарт, 22:00)

Група Б

15 юни: Испания-Хърватия 3:0 (Берлин, 19:00); Италия-Албания 2:1 (Дортмунд, 22:00)

19 юни: Хърватия-Албания 2:2 (Хамбург, 16:00)

20 юни: Испания-Италия 1:0 (Гелзенкирхен, 22:00)

24 юни: Хърватия-Италия 1:1 (Лайпциг, 22:00); Албания-Испания 0:1(Дюселдорф, 22:00)

Група В

16 юни: Словения-Дания 1:1 (Щутгарт, 19:00); Сърбия-Англия 0:1 (Гелзенкирхен, 22:00)

20 юни: Словения-Сърбия 1:1 (Мюнхен, 16:00); Дания-Англия 1:1 (Франкфурт, 19:00)

25 юни: Англия-Словения 0:0 (Кьолн, 22:00); Дания-Сърбия 0:0 ( Мюнхен, 22:00)

Група Г

16 юни: Полша-Нидерландия 1:2 (Хамбург, 16:00)

17 юни: Австрия-Франция 0:1 (Дюселдорф, 22:00)

21 юни: Полша-Австрия 1:3 (Берлин, 19:00); Нидерландия-Франция 0:0 (Лайпциг, 22:00)

25 юни: Нидерландия-Австрия 2:3(Берлин, 19:00), Франция-Полша 1:1(Дортмунд, 19:00)

Група Д

17 юни: Румъния-Украйна 3:0 (Мюнхен, 16:00); Белгия-Словакия 0:1(Франкфурт, 19:00)

21 юни: Словакия-Украйна 1:2(Дюселдорф, 16:00)

22 юни: Белгия-Румъния 2:0( Кьолн, 22:00)

26 юни: Словакия-Румъния 1:1 (Франкфурт, 19:00); Украйна-Белгия 0:0 (Щутгарт, 19:00)

Група Е

18 юни: Турция-Грузия 3:1 (Дортмунд, 19:00); Португалия-Чехия 2:1(Лайпциг, 22:00)

22 юни: Грузия-Чехия 1:1 (Хамбург, 16:00); Турция-Португалия 0:3(Дортмунд, 19:00)

26 юни: Чехия-Турция 1:2 (Хамбург, 22:00); Португалия – Грузия 0:2 (Гелзенкирхен, 22:00)

Осминафинали:

29 юни: Германия – Дания 2:0 (Берлин, 19:00) Швейцария – Италия 2:0 (Дортмунд, 22:00)

30 юни: Испания – Грузия 4:1 (Гелзенкирхен, 19:00), Англия – Словакия 2:1/ сл продължение /1:1 в редовното време(Кьолн, 22:00)

1 юли: Португалия – Словения 3::0/ след дузпи (Дюселдорф, 19:00), Франция – Белгия 1:0 (Франкфурт, 22:00)

2 юли: Румъния – Нидерландия 0:3 (Мюнхен, 19:00), Австрия-Турция 1:2(Лайпциг, 22:00)

Четвъртфинали:

5 юли: Испания-Германия 2:1/ сл продължение. 1:1 в редовното време/ (Щутгарт, 19:00), Франция-Португалия 5:3, след дузпи. (Хамбург, 22:00)

6 юли: Англия-Швейцария 6:4/ след дузпи- 1:1 в редовното време (Дюселдорф, 19:00), Нидерландия-Турция 2:! (Берлин, 22:00)

Полуфинали:

9 юли: Испания- Франция (Мюнхен, 22:00)

10 юли: Англия-Нидерландия (Дортмунд, 22:00)

ФИНАЛ:

14 юли: Берлин, 22:00

Вижте още

Австрия,Франция и Нидерландия се класират за 1/8 финалите, Полша разочарова

BVn_03

Дори дъждът не спря феновете да се докоснат до купата на Sofia Open

admin

Григор Димитров триумфира в Брисбейн

BVn_01

КПД ТИЙМ спечели Благотворителния турнир Скаптокъп 2023

admin

Фенове на ПИРИН завършиха подобаващо годината

admin

Манарино: Всичко на Sofia Open e страхотно

admin

Коментар