Тино и талантливите изпълнителки Емили и Константина спечелиха публиката във втората вечер на първия музикален „Летен уикенд“ през юли в Благоевград.

0
38

Повече от час хората на площад „Георги Измирлиев“ се насладиха на едни от най-обичаните песни на популярния изпълнител, а за да ги поздрави Тино слезе от сцената и пя заедно с тях.

Благоевградските изпълнителки Емили и Константина откриха вечерта с впечатляващи изпълнения и изключителен талант.

Водещ на събитието бе актьорът Виктор Кападжиев.

Летните уикенди в Благоевград продължават:

• На 19 юли (събота): Coolden, Valentina Vox и Ice G излизат на сцената.

• На 20 юли (неделя): Лилия Семкова и формация „Българска усмивка“ ще внесат фолклорен и поп елемент в уикенд програмата.

• Месец юли ще завърши с тридневния форум „Ела(си) в Благоевград“ от 25 до 27 юли, когато в събота и неделя на сцената ще се изявят RDMK, Люси, Вяра, Мария, Бела, Габи, Дичо и Вокално студио „Фа Диез“.

Източник Община Благоевград

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here